Aizdevumi Patēriņa kredīts

Patēriņa kredīts

YOUR INTERNET EXPLORER IS NO LONGER SUPPORTED

You are using an old version of .
To improve your experience using our website, we strongly recommend to update your browser to its latest version or download one of the following browsers:

Google Chrome (recommended): Download here
Mozilla Firefox: Download here
Microsoft Edge: Only available with Windows 10
Microsoft Internet Explorer (IE9+): Only available with Windows Vista and upwards

Kredītlīnija

Kas ir patēriņa kredīts?

Patēriņa kredīts ir ir aizdevums, kura ietvaros iespējams aizņemties lielāku summu, ar garāku atmaksas termiņu. LadyLoan.lv piedāvā patēriņa kredītu summā no 100 līdz 4000 eiro, ļaujot izvēlēties atmaksas laiku no 3 līdz 60 mēnešiem. Ja nepieciešams, LadyLoan patēriņa kredītu vari atmaksāt arī pirms noteiktā termiņa. Tādējādi ietaupīsi naudu par ikmēneša procentu likmes maksājumiem.

Patēriņa kredītiem un ātrajiem kredītiem ir vairākas atšķirības. Pirmkārt, tiek dota iespēja aizņemties lielāku naudas summu. Otrkārt, var izvēlēties garāku atmaksas termiņu. Treškārt, procentu likme patēriņa aizdevumam ir zemāka nekā ātrajiem kredītiem, kas padara to par izdevīgāku un ērtāku veidu, kā saņemt nepieciešamos naudas līdzekļus.

Kā viena no svarīgākajām patēriņa kredītu priekšrocībām, ir iespēja iegūt vajadzīgo summu uzreiz, par to norēķinoties pakāpeniski, pat piecu gadu laikā (ņemot vērā izvēlēto atmaksas termiņu). Piesakoties aizdevumam, tiek piedāvāts skaidri saprotams un pārskatāms maksājumu grafiks, lai persona varētu sekot līdzi tam, kāda summa katru mēnesi būs jāatmaksā.

Patēriņa kredīti Latvijā ir pieejami jau vairākus gadus, taču, ja agrāk tos piedāvāja tikai bankas, tad tagad iespēju iegūt šādu aizdevumu piedāvā arī vairāki nebanku kredītdevēji, turklāt daudz vienkāršākā veidā. Pastāv vairākas atšķirības starp banku un nebanku patēriņa kredītiem:

eiro zīmes
Nebanku aizdevumi ir pieejami mazākā apjomā un ar īsākiem atmaksas termiņiem savukārt bankas patēriņa kredītus visbiežāk piedāvā lielākās summās un ar garākiem atmaksas termiņiem, taču to saņemšana mēdz būt krietni laikietilpīgāka un sarezģītāka;
kredītlīnijas grafiks
Nebanku aizdevēji patēriņa kredīta saņemšanai parasti neprasa pirmo iemaksu, ķīlu vai galvotāju, kā tas ir banku gadījumā;
laiks un nauda
Patēriņa aizdevuma pieteikuma izskatīšana pie nebanku kredītdevēja aizņems nieka 15 minūšu laikā savukārt bankā tas var aizņemt pat vairākas dienas un var būt nepieciešams doties uz bankas filiāli;

Kas jāapsver pirms aizņemšanās?

Patēriņa kredīts, tāpat kā jebkurš cits aizdevums, ir jāuztver nopietni un atbildīgi, izvērtējot savas iespējas atmaksāt. Pirms piesakies patēriņa kredītam LadyLoan.lv, pārliecinies, ka:

Esi Latvijas rezidents (pilsonis vai nepilsonis ar personas kodu);
Tu esi vecumā no 20 līdz 75 gadiem;
Tev ir aktīvs konts kādā no Latvijas komercbankām;
Tev ir mobilais tārunis, kas darbojas kādā no Latvijas tīkliem;
Ar Tevi ir iespējams sazināties arī e-pastā;
Tavi ienākumi ir oficiāli un pietiekošā apjomā, lai Tu varētu atmaksāt aizdevumu.
Tev ir pozitīva kredītvēsture, jo pretējā gadījumā aizdevuma saņemšanu var arī atteikt.

Pirms piesakies aizdevumam, rūpīgi izpēti līguma nosacījumus par savām tiesībām un pienākumiem, kā arī procedūru, kas attiecas uz situācijām, kad aizdevumu nav iespējams laikus atmaksāt.

Tāpat jāņem vērā, ka Latvijas Republikas likumdošana nosaka, ka laikā no 23:00 līdz 7:00 aizdevumi piešķirti netiek, bet ir iespējams iesniegt pieteikumus. Šajā gadījumā pieteikums tiks izskatīts nākamās dienas rītā. Darba dienās no 8:00 līdz 22:00 un brīvdienās no 10:00 līdz 20:00 pieteikumi tiek izskatīti 15 minūšu laikā.

Kredīta un procentu mēneša maksājums

Piesakoties patēriņa kredītam, aizdevuma kalkulatora apakšējā daļā iespējams aplūkot maksājumu grafiku, kurā redzēsi maksājuma datumu, kā arī kopējo ikmēneša maksājuma summu. To veido gan kredīta pamatsummas maksājums, gan arī komisijas maksa.

Pirms noformē aizdevumu, pievērs uzmanību tā Gada procentu likmei (GPL), kas ir procentos izteiktas kopējās kredīta izmaksas.

Vai Tevi interesē mūsu piedāvājums ?
Spied te un piesakies aizdevumam uzreiz.

PIETEIKTIES
Ladyloan.lv © 2015 - 2019