YOUR INTERNET EXPLORER IS NO LONGER SUPPORTED

You are using an old version of .
To improve your experience using our website, we strongly recommend to update your browser to its latest version or download one of the following browsers:

Google Chrome (recommended): Download here
Mozilla Firefox: Download here
Microsoft Edge: Only available with Windows 10
Microsoft Internet Explorer (IE10+): Only available with Windows Vista and upwards

Kredītlīnija

Kas ir patēriņa kredīts?

Patēriņa kredīts ir ir aizdevums, kura ietvaros iespējams aizņemties lielāku summu, ar garāku atmaksas termiņu. LadyLoan.lv piedāvā patēriņa kredītu summā no 100 līdz 4000 eiro, ļaujot izvēlēties atmaksas laiku no 3 līdz 60 mēnešiem. Jo garāks būs aizdevuma atdošanas termiņš, jo mazāki būs ikmēneša procentu maksājumi. Piesakoties šim kredītam, klients var izvēlēties sev ērtāku maksājuma datumu.

Patēriņa kredītiem un ātrajiem kredītiem ir vairākas atšķirības. Pirmkārt, tiek dota iespēja aizņemties lielāku naudas summu. Otrkārt, var izvēlēties garāku atmaksas termiņu. Treškārt, patēriņa kredītu izmanto nopietnākiem mērķiem, piemēram, studijām, remontam, sadzīves tehnikas vai automašīnas iegādei un tamlīdzīgiem nolūkiem.

Kā viena no svarīgākajām patēriņa kredītu priekšrocībām, ir iespēja iegūt vajadzīgo summu uzreiz, par to norēķinoties pakāpeniski, pat piecu gadu laikā (ņemot vērā izvēlēto atmaksas termiņu). Piesakoties aizdevumam, tiek piedāvāts skaidri saprotams un pārskatāms maksājumu grafiks, lai persona varētu sekot līdzi tam, kāda summa katru mēnesi būs jāatmaksā.

Patēriņa kredīti Latvijā ir pieejami jau vairākus gadus, taču, ja agrāk tos piedāvāja tikai bankas, tad tagad iespēju iegūt šādu aizdevumu piedāvā arī vairāki nebanku kredītdevēji, turklāt daudz vienkāršākā veidā. Pastāv vairākas atšķirības starp banku un nebanku patēriņa kredītiem:

eiro zīmes
Nebanku aizdevumi ir pieejami mazākā apjomā un ar īsākiem atmaksas termiņiem savukārt bankas patēriņa kredītus visbiežāk piedāvā lielākās summās un ar garākiem atmaksas termiņiem, taču to saņemšana mēdz būt krietni laikietilpīgāka un sarezģītāka;
kredītlīnijas grafiks
Nebanku aizdevēji patēriņa kredīta saņemšanai parasti neprasa pirmo iemaksu, ķīlu vai galvotāju, kā tas ir banku gadījumā;
laiks un nauda
Patēriņa aizdevuma pieteikuma izskatīšana pie nebanku kredītdevēja aizņems nieka 15 minūtes, savukārt bankā tas var aizņemt pat pāris dienas;
laiks un nauda
Lai saņemtu patēriņa kredītu pie nebanku aizdevēja, visbiežāk nav nepieciešams doties ārpus mājas savukārt, lai noformētu visus nepieciešamos dokumentus patēriņa aizdevuma saņemšanai bankā, jādodas uz tuvāko filiāli, lai parakstītu dokumentus.

Ja nepieciešams, LadyLoan patēriņa kredītu vari atmaksāt arī pirms noteiktā termiņa. Tādējādi ietaupīsi naudu par ikmēneša procentu likmes maksājumiem. Lai veiktu komisijas pārrēķināšanu un aprēķinātu galējo summu, sazinies ar LadyLoan, zvanot pa tālruni 2724100, vai rakstot uz e-pastu: [email protected].

Kas jāapsver pirms aizņemšanās?

Patēriņa kredīts, tāpat kā jebkurš cits aizdevums, ir jāuztver nopietni un atbildīgi, izvērtējot savas iespējas atmaksāt. Pirms piesakies patēriņa kredītam LadyLoan.lv, pārliecinies, ka:

Esi Latvijas rezidents (pilsonis vai nepilsonis ar personas kodu);
Tu esi vecumā no 20 līdz 75 gadiem;
Tev ir aktīvs konts kādā no Latvijas komercbankām;
Tev ir mobilais tārunis, kas darbojas kādā no Latvijas tīkliem;
Ar Tevi ir iespējams sazināties arī caur e-pastu;
Tavi ienākumi ir oficiāli un pietiekošā apjomā, lai Tu varētu atmaksāt aizdevumu. Plāno savu finansiālo situāciju ne tikai esošajā mēnesī, bet arī nākotnē, lai pārliecinātos, ka būsi spējīgs segt ikmēneša maksājumus visā atmaksas periodā;
Tev ir pozitīva kredītvēsture, jo pretējā gadījumā aizdevuma saņemšanu var arī atteikt.

Pirms piesakies aizdevumam, rūpīgi izpēti līguma nosacījumus par savām tiesībām un pienākumiem, kā arī procedūru, kas attiecas uz situācijām, kad aizdevumu nav iespējams laikus atmaksāt.

KĀDIEM MĒRĶIEM IR DOMĀTS PATĒRIŅA KREDĪTS?

Noformējot LadyLoan.lv patēriņa kredītu, nav nepieciešams norādīt, kādā veidā nauda tiks izmantota, taču, kā norāda Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas (LAFPA) un tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centra “SKDS” veiktais pētījums, šos aizdevumus visbiežāk lieto trim galvenajiem mērķiem:

  1. Neplānotām izmaksām, kas saistītas ar personīgo transportlīdzekli. Tas attiecas uz situācijām, kad pēkšņi rodas nepieciešamība steidzami veikt auto remontu, ir noticis ceļu satiksmes negadījums, jāpērk nozīmīgas rezerves daļas vai arī pieņemts lēmums par jaunas mašīnas iegādi;

  2. Svarīgiem pirkumiem. Nonākot situācijā, kad vajadzīga jauna sadzīves tehnika, telefons vai datortehnika, noderēt var patēriņa kredīts;

  3. Neplānotiem izdevumiem par ārstniecības pakalpojumiem vai arī plānotu veselības uzlabošanas procedūru apmaksai. Šajā kategorijā ietilpst operācijas, zobārsta apmeklējums, medikamentu vai medicīnas preču iegāde, rehabilitācija, sanatoriju apmeklējums un citi pakalpojumi.

KĀ PIETEIKTIES PATĒRIŅA KREDĪTAM?

Pieteikšanās LadyLoan.lv patēriņa kredītam ir ļoti vienkārša, ērta un ātra. Vispirms izvēlies vajadzīgo patēriņa kredīta summu (no 100 līdz 4000 eiro), norādi vēlamo atmaksas termiņu (no 3 līdz 60 mēnešiem) un maksājuma datumu. Turpinājumā Tev būs jāaizpilda reģistrācijas forma, kurā jānorāda personīgā informācija, tai skaitā, vārds, uzvārds, personas kods, tālruņa numurs, e-pasts, ienākumu un izdevumu apjoms.

Pēc tam, kad būs apstiprināti līguma vispārīgie un speciālie noteikumi, Tev jāapstiprina reģistrācija, veicot maksājumu no sava bankas konta 0,01 eiro apmērā, mērķī norādot "Piekrītu Avafin Latvia SIA līguma noteikumiem", vai veikt verifikāciju ar Instantor palīdzību.

Kad tas būs izdarīts, kredītspeciālists izvērtēs Tavu pieteikumu 15 minūšu laikā. Lēmumu par patēriņa kredīta piešķiršanu saņemsi īsziņas veidā, un, ja būs nepieciešama papildus informācija, ar Tevi sazināsies operators. Saņemot pozitīvu atbildi par aizdevuma piešķiršanu, naudas summa tiks pārskaitīta uz Tavu bankas kontu. Turpmāko ar kredītu saistīto informāciju redzēsi savā klienta profilā.

Kredīta un procentu mēneša maksājums

Piesakoties patēriņa kredītam, aizdevuma kalkulatora apakšējā daļā iespējams aplūkot maksājumu grafiku, kurā redzēsi maksājuma datumu, kā arī kopējo ikmēneša maksājuma summu. To veido gan kredīta pamatsummas maksājums, gan arī komisijas maksa.

Pirms noformē aizdevumu, pievērs uzmanību tā Gada procentu likmei (GPL). LadyLoan.lv patēriņa kredīta maksimālā GPL ir 53%.

Ietaupīt par ikmēneša maksājumiem iespējams, atmaksājot kredītu pirms tā termiņa. Ja vēlies to darīt, vispirms sazinies ar aizdevēju. Plašāku informāciju par to iespējams uzzināt savā LadyLoan klienta profilā vai, zvanot pa tālruni 27241000.

Ladyloan.lv © 2015 - 2024