YOUR INTERNET EXPLORER IS NO LONGER SUPPORTED

You are using an old version of .
To improve your experience using our website, we strongly recommend to update your browser to its latest version or download one of the following browsers:

Google Chrome (recommended): Download here
Mozilla Firefox: Download here
Microsoft Edge: Only available with Windows 10
Microsoft Internet Explorer (IE10+): Only available with Windows Vista and upwards

Kā pieteikties

Pieteikties LadyLoan.lv – Latvijas sievišķīgākajam aizdevumam ir ātri, ērti un vienkārši! Aizpildi pieteikuma anketu mūsu mājas lapā, apstiprini reģistrāciju un saņem naudu savā bankas kontā, tiklīdz būsim apstiprinājuši Tavu pieteikumu aizdevumam!

Ja pieteikumu saņemsim mūsu darba laikā: darbadienās no 10:00 līdz 19:00 un brīvdienās no 10:00 līdz 18:00, lēmumu par aizdevuma piešķiršanu saņemsi 15 minūšu laikā pēc pieteikuma iesniegšanas. Turpretī, ja izveidosi pieteikumu ārpus mūsu darba laika, to izvērtēsim nākamās dienas rītā. Mēs garantējam augstu pakalpojumu kvalitāti un drošību, jo klienti ir mūsu prioritāte!

Piesakies aizdevumam internetā 3 vienkāršos soļos

Izvēlies sev piemērotāko aizdevumu

Izvēlies sev piemērotāko aizdevumu with this one: Ladyloan mājaslapā izvēlies sev piemērotāko aizdevuma veidu (kredītlīniju vai patēriņa kredītu), aizdevuma summu no 50 līdz pat 4000 EUR un termiņu, uz kādu vēlies saņemt aizdevumu (no vienas dienas līdz 48 mēnešiem vai 3-60 mēnešiem)!

Piesakies aizdevumam

Aizpildi reģistrācijas formu, norādot savu personas kodu, aktīvu mobilā tālruņa numuru un e-pasta adresi. Norādi banku, kurā Tev ir bankas konts, kā arī informāciju par savu darba vietu un ienākumiem. Lai nosūtītu aizdevuma pieteikumu apstrādei, apstiprini līguma vispārīgos un speciālos noteikumus un spied "PIETEIKTIES". (Ja pie kāda no laukiem parādās sarkans paziņojums par nepareizi ievadītiem datiem, šie dati ir jālabo, pretējā gadījumā sistēma neļaus turpināt pieteikšanās procesu.) 
Apstiprini reģistrāciju, veicot 0.01 EUR pārskaitījumu no sava personīgā bankas konta, maksājuma mērķī norādot  "Piekrītu Avafin Latvia SIA līguma noteikumiem".

Saņem aizdevumu

Pēc veiksmīgas reģistrācijas izskatīsim Tavu pieteikumu 15 minūšu laikā. Lēmumu par aizdevuma piešķiršanu saņemsi SMS veidā uz norādīto tālruņa numuru. Gadījumā, ja būs nepieciešams precizēt kādus no norādītajiem datiem, mūsu operatori sazināsies ar Tevi. 
Turpmāk visu ar aizdevumu saistīto informāciju varēsi redzēt savā Klienta profilā!
Ladyloan.lv © 2015 - 2024